Meie garantiid

Kauba kvaliteedi garantii
Me töötame otse ainult ametlike tootjatega, seetõttu saame endale lubada ostukampaaniaid ja madalaid hindu. Tungivalt ei soovita Teil osta odava toote võltsinguid, kuna nende hind ja kvaliteet erinevad suurel määral originaalist, kuigi odava toote pilt võib olla väga sarnane. Olge tähelepanelikud ja ärge laske end alt vedada! Ainult originaalse toote ostmine hoiab Teid eemale ebakvaliteetsest kaubast, pettumusest ja tuuldevisatud rahast! Me garanteerime nimelt originaalse kauba kättetoimetamise ja anname Teile 100% raha tagasi, kui miskit Teile ei sobi. Peale selle, enne kauba saatmist tehakse 100% kontroll ja Te võite tagastada kauba, millel on defekt või puudujäägid 12 kuu jooksul kauba kättesaamise ajast.

14-päevane tagastamisõigus
Tarbijakaitse seaduse järgi võite Te 14 päeva jooksul ostust loobuda ja me tagastame Teile tellimuse täismaksumuse (sh postikulud). Me hoolime oma mainest, meie jaoks on esikohal alati rahulolevad kliendid.

Andmete turvalisus 
Meie e-poest ostmine on turvaline. Te saate tasuda kauba eest pangalinkide kaudu, krediitkaardiga või ettemaksuarve alusel. Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja hoolitseda, et Teie makse ja isikuandmed on kaitstud.